Festivālā “HyperTown Riga” nākamnedēļ notiks spēļu izstrādes maratons “GameJam”

0

Rīga, 18.maijs, LETA. Urbānās kultūras un eSporta festivālā “HyperTown Riga” nākamnedēļ notiks spēļu izstrādes maratons “GameJam”, aģentūru LETA informēja festivāla organizatori.

Maratona laikā tā dalībnieki 34 stundu garumā strādās pie spēļu ideju izstrādes. Pasākumā piedalīsies gan spēļu izstrādes profesionāļi, gan tie, kurus interesē mobilās un datorspēles – programmētāji, dizaineri, skaņas mākslinieki, stāstu radītāji, mārketinga speciālisti, kā arī jaunie censoņi, kuri vēl tikai vēlas apgūt šīs iemaņas. Maratona laikā tiks izstrādāti oriģināli un konkurētspējīgi video spēļu prototipi, kuri cīnīsies par iespēju pretendēt uz vairāk nekā 2000 eiro vērtu balvu fondu.

Pasākumā dalībniekiem būs iespēja piedalīties arī meistarklasēs, kurās vadošie nozares speciālisti dalīsies pieredzē par aktuālākajām spēļu tendencēm un to izstrādes pamatprincipiem. Tāpat profesionāļi kā mentori aktīvi līdzdarbosies visu maratona laiku, ikvienam dalībniekam sniedzot konsultācijas un padomus.

“HyperTown Riga” organizators Jānis Dzērve norādīja, ka maratonā aicināti piedalīties gan tie, kas pašlaik strādā pie spēles projekta un vēlas to attīstīt, gan tie, kuri vēlas sākt izstrādāt spēli.

Spēļu izstrādi dalībnieku uzsāks līdz ar festivāla “HyperTown Riga” atklāšanu – šā gada 26.maijā plkst.10, bet uzvarētāji tiks noskaidroti 27.maijā plkst.20, kad dalībnieki izstrādātās spēles prezentēs žūrijai – vadošiem spēļu izstrādātājiem un arī skatītājiem.

Maratonam iespējams pieteikties sūtot e-pastu uz davis.toliasvili@gmail.com, norādot savu kontaktinformāciju, kā arī uz vietas festivālā “HyperTown Riga”. Dalībnieki aicināti uz pasākumu ņemt līdzi personīgo tehnisko aprīkojumu – datorus, klēpjdatorus, planšetes.

“HyperTown Riga” ir divu dienu urbānās kultūras un eSporta festivāls, kas norisināsies no šā gada 26.maija līdz 27.maijam izstāžu hallē “Ķīpsala”, Rīgā. Festivāls pulcēs aktuālās moderno tehnoloģiju un izklaides jomas pārstāvjus. Pasākumu iecerēts rīkot visās trīs Baltijas valstu galvaspilsētās. “HyperTown Riga” rīko Baltijas eSporta organizācija “Goexanimo” kopā ar tehnoloģiju un izklaides uzņēmumu “Lattelecom” un sadarbībā ar “Samsung”, “MSI” un “HP Omen”.